Drodzy Podopieczni!

Cieszymy się, że już niedługo ponownie się zobaczymy i będziemy mogli rozmawiać ze sobą bezpośrednio. Jednakże z uwagi na nadal utrzymujący się stan epidemii i związane z tym określone wytyczne sanitarno-epidemiologiczne proces otwierania się Centrum musi przebiegać stopniowo. Od 8 czerwca 2020 roku w pierwszej kolejności udostępniamy możliwość bezpośrednich konsultacji psychiatrycznych oraz diagnostycznych. Pozostałe formy pomocy pozostają w kontakcie telefonicznym lub on-line. Każdy podopieczny Centrum jeśli do tej pory nie nawiązał kontaktu telefonicznego lub on-line ze swoim terapeutą a tego potrzebuje powinien zadzwonić do recepcji Centrum (85 652-54-94 lub 690 955 000) aby ustalić możliwe formy tego kontaktu.

Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsultantów/terapeutów jest dla nas najważniejsze, w związku z tym obecnie w naszym Centrum obowiązują określone procedury bezpieczeństwa epidemiologicznego. Wszystkie osoby zainteresowane bezpośrednią konsultacją w siedzibie Centrum prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją Centrum (85 652-54-94 lub 690 955 000)  oraz o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w placówce w czasie epidemii.

Zapraszamy do zapoznania się z następującymi informacjami:

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia KLANZA w Białymstoku w okresie pandemii COVID-19 określająca zasady bezpieczeństwa sanitarno-epidemicznego.

Zasady do rodziców/opiekunów – jak przygotować dziecko do kontaktu bezpośredniego w Centrum

Najważniejsze zasady wizyty bezpośredniej w Centrum

Ankieta wstępnej kwalifikacji COVID-19