Drodzy Maturzyści i Ósmoklasiści !

Chcemy Was zapewnić, że jesteśmy otwarci także dla Was!

Od poniedziałku 11.05.2020r. uruchamiamy adres mailowy mlodziezCPD@gmail.com, który będzie funkcjonował by wspomóc Was w tym wyjątkowo trudnym czasie. Jeśli jesteście w niepokoju, stresie, czujecie się samotnie z tym, co przeżywacie, potrzebujecie z kimś porozmawiać, piszcie na nasza skrzynkę!
Na wasze listy będzie odpisywać psycholożka Ania Czerniakiewicz w poniedziałki w godz.18-19, we środy w godz. 18-19 i w piątki 18-19. Czas odpowiedzi na Wasze wiadomości będzie możliwy najszybszy, zależny od godziny przesłania e-maila , a także od obłożenia skrzynki.

Zasady kontaktu poprzez adres e-mail

  1. Kontakt mailowy oparty jest na wymianie wiadomości poprzez Twój i nasz adres mailowy. Twoje wiadomości odczytywane są zgodnie z informacją udostępnioną na temat danej skrzynki e-mailowej. Oznacza to, że nie zapewniamy odczytywania listów zaraz po ich przesłaniu.
  2. Kontakt poprzez e-mail ma charakter konsultacyjno-wsparciowy, W niektórych przypadkach możliwe będzie uzyskanie porady, ale tylko i wyłącznie zgodnie z kompetencją konsultanta obsługującego skrzynkę.
  3. Poprzez kontakt e-mailowy możesz także uzyskać informację o dostępnych innych formach pomocy.
  4. Niekiedy wiadomości docierające do nas wymagają innej reakcji niż mailowa odpowiedź na nie. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, czy zagrożenia przemocą musimy zareagować informując odpowiednie służby. Zawsze w takiej sytuacji informujemy osobę, z którą jesteśmy w kontakcie o tym jakie kroki będziemy podejmować.
  5. Nasze działania opierają się na zasadzie, że kontakt w którym jesteśmy ma przyczynić się do zadbania o Wasze samopoczucie, bezpieczeństwo, zdrowie psychiczne i fizyczne.